SKILLAGE

Otestujte si své možnosti prostřednictvím online testovacího nástroje SKILLAGE

Skillage artworkV rámci celoevropské kampaně Get Online Week, jejímž cílem je pořádání aktivit s cílem minimalizace digitálního vyloučení a poukázání na stále rostoucí význam znalostí v oblasti práce s IT technologiemi, byla spuštěna online aplikace Skillage, jejímž cílem je umožnit všem zájemcům otestovat vlastní možnosti z hlediska dnešních požadavků na úspěšné uplatnění na trhu práce.

Prostřednictvím testu Skillage získáte přehled o tom, jaké jsou vaše znalosti a schopnosti z hlediska aktuálních požadavků na práci s nejmodernějšími technologiemi a adaptace nejnovějších technických trendů při každodenní práci. Jistě není třeba připomínat, že flexibilita a schopnost učení a používání nejnovějších nástrojů je jednou z nutných součástí úspěchu na trhu práce. Bez potřebných znalostí a schopnosti si potřebné znalosti neustále proaktivně doplňovat je šance uspět při dnešním konkurenčním tlaku takřka nemožná.

Online test je k dispozici i v českém jazyce, stačí na jeho úvodní straně zvolit zemi Czech (Czech republic). Pole s možností výběru jazykové mutace najdete na pravé straně v zeleném rámečku.

Více o projektu Skillage si lze přečíst na webové stránce iniciativy Get Online Week.

V rámci kampaně Get Online Week probíhá také evropský týden počítačových dovedností eSkills, jehož cílem je podpořit zdokonalování počítačových dovedností u široké veřejnosti a vzbudit zájem o sebevzdělávání v oblasti IT technologií. Pro podporu kampaně eSkills byl vytvořen videoklip, jehož cílem je poukázat na důležitost počítačových dovedností, a to zvláště v dnešní době.

Kalendář událostí

« »
po út st čt so ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Dolní navigace