saferinternet.cz / Aktivity / Konference / SIC SENÁT PČR 2012

SIC SENÁT PČR 2012

Program | Místo konání | Kontakt | Prezentace ke stažení

Senat logo

Konference pořádaná Národním centrem bezpečnějšího internetu ve spolupráci s Ústavně-právním výborem Senátu Parlamentu ČR, pod osobní záštitou jeho předsedy, senátora JUDr. Miroslava Antla. Oficiálními partnery konference jsou společnosti český Google a Telefónica ČR.

„Online kriminalita – prevence a legislativa“

Akce navazuje na úspěšnou konferenci „Prevence internetové kriminality a děti: technologie,edukace, legislativa“, kterou organizovalo Národní centrum bezpečnějšího internetu pod záštitou JUDr. Miroslava Antla, předsedy Ústavně-právního výboru Senátu Parlamentu ČR, v červnu loňského roku s účastí více než 160 odborníků z celé České republiky.

Na konferenci bude kladen důraz na uplatňování a sdílení praktických zkušeností odborníků z oboru informačních technologií a komunikací, pedagogů, odborníků z oblasti prevence a právníků.

Prostor k vyjádření na konferenci dostanou i zástupci dětí, které představí své vidění bezpečnostních problémů spojených s bezpečnějším užíváním internetu a své názory na jejich řešení. Letos se bude diskuze točit především kolem občanských práv mladých lidí a prevence v oblasti rizik chování online. Zvláštní pozornost bude věnována tématu mezigeneračního dialogu a jeho potřeby, který vychází z iniciativy „Mluvte s námi“, jež má za cíl otevřít oboustranně přínosnou diskuzi mezi mladou generací a seniory nejen o otázkách internetové bezpečnosti.

Vstup na konferenci je pro registrované uživatele zdarma. Prosíme s registrací neotálejte, kapacita sálu je omezena.

Partneři konference:

Logo Google                                     Logo Telefonica

Kalendář událostí

« »
po út st čt so ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Dolní navigace