saferinternet.cz / Aktivity / Soutěže / Evropská soutěž „Nejlepší online obsah pro děti“ 2011

Evropská soutěž „Nejlepší online obsah pro děti“

Evropské kolo soutěže "Nejlepší online obsah pro děti" zná vítěze!

Logo soutěž web pro dětiVyhlášení vítězů celoevropského kola soutěže "Nejlepší online obsah pro děti" proběhlo 17. června 2011 v Bruselu. Neelie Kroes, vicepresident EC pro Digitální agendu, prezentovala výsledky soutěže, které se zúčastnila Centra bezpečnějšího internetu z celkem 14 zemí. Počet přihlášených webových projektů do soutěže byl 780. Vítězné ceny nakonec putují do Belgie, Německa, Nizozemí a Polska.

Národní kolo celoevropské soutěže "Nejlepší online obsah pro děti" zná vítěze!

V neděli 20. března proběhlo v rámci konference Juniorinternet vyhlášení výsledků národního kola celoevropské soutěže o "Nejlepší online obsah pro děti". Do soutěže bylo nominováno celkem 16 projektů ve dvou kategoriích. Přinášíme výsledky soutěže.

Hodnotící kritéria národního kola celoevropské soutěže o "Nejlepší online obsah pro děti"

Národní kolo celoevropské soutěže o "Nejlepší online obsah pro děti" zná své vítěze. Přinášíme detailní popis kritérií, podle kterých probíhalo hodnocení nominovaných webových stránek v obou kategoriích.

Evropská soutěž o nejlepší dětský obsah online – seznam nominovaných projektů

Nominace internetových stránek v evropské soutěži "O nejlepší dětský obsah on-line" byla uzavřena. Zvěřejňujeme všechny webové projekty, které se utkají v soutěži o hodnotné ceny!

Evropská soutěž „Nejlepší online obsah pro děti“

Víte o dobré webové stránce pro děti ve věku od 6 do 12 let? Domníváte se, že může být vzorem pro jiné tvůrce obsahu? Potom neváhejte a nominujte ji do naší soutěže!

 

 

Hodnotící kritéria soutěžních příspěvků mladých tvůrců

Následující kritéria budou použita národní i evropskou porotou pro hodnocení kvalitního online obsahu a výběr vítězů soutěže v kategorii mladých tvůrců (12-17 let).

Hodnotící kritéria soutěžních příspěvků dospělých

Následující kritéria budou použita národní i evropskou porotou pro hodnocení kvalitního online obsahu a výběr vítězů soutěže v kategorii dospělých tvůrců a organizací (i profesionálních).

Kalendář událostí

« »
po út st čt so ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Dolní navigace