saferinternet.cz / Aktivity / Safer Internet Day / SID 2013 / Podporující organizace

Podporující organizace

Minulý rok se k aktivitám Dne bezpečnějšího internetu připojilo více než pět podporujících organizací, mezi které patřily např. společnosti Intel, Google, Telefonica ČR apod. I příští rok 2013 bychom rádi uvítali podporující organizace a rádi zveřejníme informace o jejich aktivitách, kterými rozšíří řady společností, připojujících se ke Dni bezpečnějšího internetu.


Logo SLB

Sdružení Linka bezpečí organizuje soutěž pro děti z pražských a středočeských základních škol.Logo SI

Národní centrum bezpečnějšího internetu pořádá soutěž pro vzdělávací a informační organizace, pořádá tiskovou konferenci s tématem Dne bezpečnějšího internetu 2013.Intel

Společnost Intel podporuje Den bezpečnějšího internetu a věnuje hlavní cenu do soutěže, kterou v jeho rámci organizuje Národní centrum bezpečnějšího internetu – ultrabook HP Folio.
Norton
Tým Norton společnosti Symantec věnuje do soutěže, kterou organizuje Národní centrum bezpečnějšího internetu v rámci Dne bezpečnějšího internetu, věcné ceny pro výherce: 48 instalací bezpečnostího řešení pro PC -  Norton 360.TelefonicaSpolečnost Telefonica ČR podporuje Den bezpečnějšího internetu účastí na tiskové konferenci, podpoře akce v rámci své interní komunikace a informacemi o akci v prostředí sociálních sítí. Dále věnuje hodnotnou cenu do soutěže v rámci SID 2013. Telefonica doporučuje ke shlédnutí Bezpečnostní tipy pro chytrý telefon I-III.Sodat Logo orezSpolečnost SODATSW spol. s r.o., podporuje Den bezpečnějšího internetu a věnuje cenu do soutěže, kterou v jeho rámci organizuje Národní centrum bezpečnějšího internetu - jednu roční multilicenci svého softwaru SPRÁVCE UČEBNY včetně auditních modulů. Tento software je určen pro zabezpečení provozu a zefektivnění výuky v IT učebnách škol.

CPress logo

Nakladatelství Computer Press vydává u příležitosti SID 2013 publikaci „Bezpečnost dětí na Internetu – rádce zodpovědného rodiče“ a připravuje související, rozsáhlou kampaň.

Kraj Vysočina

Kraj Vysočina v souvislosti se Dnem bezpečnějšího internetu, plánuje vyhlášení výsledků soutěže – „Internet – se mnou se bát nemusíš“.Zivot

Organizace Život 90
 plánuje vydat tiskovou zprávu a informaci o debatě na téma bezpečného internetu. Ve spolupráci s NCBI pořádá Život 90 přednášku pro seniory o nástrahách internetu.
Prevence info
Den bezpečnějšího internetu 2013
 podporuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy se svým programem Prevence rizikového chování Prevence-info.cz

SPIR
Den bezpečnějšího internetu podporuje Sdružení pro internetovou reklamu.NAEPNárodní agentura pro evropské vzdělávací programy podporuje Den bezpečnějšího internetu a bude pořádat dne 6. února 2013 metodický seminář eTwinning.UPC

Společnost UPC
 podporuje Den bezpečnějšího internetu vysíláním informačních spotů. Uvádí také animaci u příležitosti Dne bezpečnějšího internetu, video včetně odkazů k příslušným informačním kartám naleznete na našich stránkách zde.

CSIRT-MUDen bezpečnějšího internetu 2013 podoporuje tým CSIRT-MU, bezpečnostní tým Masarykovy univerzity, svým bezpečnostně-edukačním webem
https://security.ics.muni.cz.


Rizeni skoly
Den bezpečnějšího internetu podporuje vydavatelství Wolters Kluwer, které věnuje do soutěže ke Dni bezpečnějšího internetu předplatné časopisu Řízení školy. Na stránkách časopisu Řízení školy se pravidelně můžete setkávat s problematikou online rizik. Wolters KluwerNemalý prostor je věnován také SID 2013.
Fraus

Den bezpečnějšího internetu 2013 podporuje nakladatelství Fraus zveřejněním informací na svých webových stránkách.

Aukro
Aukro.cz podpoří SID 2013 bannerovou kampaní i další publicitou prostřednictvím svých produktů.eBezpeciProjekt E-Bezpečí ve spolupráci s projektem Bezpečný internet v rámci SID2013 prezentuje nové výukové DVD zaměřené na fenomén kybergrooming s názvem "Jít či nejít".

SKIP
Svaz knihovníků a informačních pracovníků
České republiky (SKIP) zajistil distribuci více než 4000 výtisků pracovního sešitu „Hrajte si a učte se: Být online!“ do knihoven.ZS KvetnovaZákladní škola Květnového vítězství 1554 (Květňák) se problematice bezpečného internetu dlouhodobě a intenzivně věnuje. Ve spolupráci s NCBI a KPŠ v říjnu 2012 uspořádala "Rodičovskou kavárnu na téma DĚTI ONLINE" a průběžně informuje žáky, rodiče i širší veřejnost o poznatcích z různých seminářů a konferencí na toto téma. Zdařilé bylo projektové vyučování "Kyberšikana a její prevence" v listopadu 2011. Nyní jedná s NCBI o další "Rodičovské kavárně", kde by zkušený lektor navázal na minulé setkání, které rodiče našich žáků vysoce ocenili a projevili přání pokračovat v netradičních formách spolupráce na půdě školy, navíc s tak užitečným obsahem.


UOOU
Úřad pro ochranu osobních údajů vyhlašuje soutěž "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!". Národní centrum bezpečnějšího internetu je partnerem této soutěže.Cesta k uspechuSoukromá základní škola Cesta k úspěchu organizuje v rámci Dne bezpečnějšího internetu mnoho informačních aktivit, zájem o potřebu bezpečného užívání online prostředí se snaží v dětech probudit i v rámci kurzu Drama, film, média.

Majak Louny


Městská knihovna Louny podporuje Den bezpečnějšího internetu 2013. Na svých dětských webových stránkách uveřejnila mezi partnery logo SID 2013, které prolinkovala na webové stránky www.saferinternetday.cz. Mezi aktuality umístila další informace a odkaz na web.SCIO logoSpolečnost SCIO podporuje SID 2013. Na stránkách Jakouhru.cz pravidelně upozorňuje na zásady bezpečnosti při hraní her na internetu (ochrany osobnosti, ochrany osobních údajů atd.).


SPSE


SPŠE V Úžlabině Praha podporuje Den bezpečnějšího internetu 2013.

Kalendář událostí

« »
po út st čt so ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Dolní navigace